IPMA Conference

9th IPMA Research Conference “Project Leadership and Society”

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na 9. ročník podujatia IPMA Research Conference

s podtitulom: “Project Leadership and Society”, ktoré sa uskutoční 12. – 13. júna 2021. 

 

Projekty menia spoločnosť. 

COVID-19 ničí množstvo našich zaužívaných spoločenských systémov a procesov, avšak súčasne vytvára priestor pre nové, doteraz nevídané hodnotné projekty, ktoré transformujú našu spoločnosť a umožňujú jej rozvoj. Projekty, ktoré spájajú dnešok so zajtrajškom. Kľúčovú úlohu v nich zohráva projektový leadership. 

 

Výskum zameraný na “Project Leadership and Society” študuje interakciu medzi projektmi, projektovým leadershipom a riadením projektu na jednej strane a ekonomickými, sociálnymi, politickými a organizačnými procesmi na strane druhej. 

 

Prečo sa zúčastniť na konferencii?

Konferencia umožní účastníkom navzájom si vymieňať poznatky, výsledky výskumu, praktické skúsenosti, názory a myšlienky.

Zameraná bude na to, ako môžu odborníci z praxe benefitovať z práce výskumníkov, pričom sa dozvedia o najnovších výsledkoch výskumu v iných krajinách, disciplínach či oblastiach. Vedci naopak môžu identifikovať skutočné potreby odborníkov z projektovej praxe a náslene zameriavať svoj výskum tak, aby smerovali k napĺňaniu praktických potrieb. Spoločne formujeme budúcnosť projektovo-orientovanej spoločnosti.

 

Zaujímavosti z programu:

1. deň – v sobotu 12. júna 2021 o 15:20 predstavia víťazi ceny IPMA Global Research Award 2021 svoj výskum. Navyše,  budú k dispozícii počas konferencie IPMA Research Conference pre networkovanie (https://awards.ipma.world/ipma-global-research -awards/).

 

V sobotu 12. júna je vo virtuálnom priestore naplánovaný plne nabitý program! Budete pozvaní na účasť na 3 hlavných prednáškach, 16 prezentáciach výskumných príspevkov, na panelovej diskusii a highlightoch konferencie IPMA Hackdays, ktoré vyvodia závery aj z pohľadu vedenia projektu a spoločnosti.

Celý aktualizovaný program podujatia si môžete prečítať tu:

https://www.ipma-research-conference.world/programme/

 

Lístok na podujatie si môžete zakúpiť tu: https://shop.ipma.world/shop/events-tickets/9th-ipma-research-conference/?v=9b7d173b068d

 

Pozor, v dňoch 10. – 11. 6. 2021 sa uskutočnia aj “IPMA Hackdays“, viac sa dočítate tu: https://www.ipma.world/welcome-to-ipma-hackdays-2021/

 

IPMA Conference