„Budúcnosť riadenia projektov“ podľa IPMA, PMI a PMO Global Alliance

Rozhovor s lídrami popredných medzinárodných organizácií projektového riadenia na IPMA Global PPF 2023
                   

IPMA Global Project Profession Forum, ktoré sa konalo 21. – 22. septembra 2023 v španielskej Seville, predstavilo veľmi očakávanú panelovú diskusiu s názvom „Budúcnosť riadenia projektov“.

Na tomto pútavom stretnutí sa zišli lídri z IPMA, PMI a PMO Global Alliance, ktorí zastupujú rôzne metodológie projektového manažmentu.

Panelisti – Joop Schefferlie, prezident IPMA, Lysan Drabon, regionálna výkonná riaditeľka PMI pre Európu, a Americo Pinto, generálny riaditeľ a zakladateľ PMO Global Alliance – sa podelili o svoje vízie. Zapojili sa do dynamickej diskusie o vyvíjajúcich sa trendoch a perspektívnom prostredí projektového manažmentu.

Táto diskusia, ktorú moderoval Mladen Vukomanovič, viceprezident IPMA pre rozvoj profesie, poskytla účastníkom fóra výnimočnú príležitosť byť očitými svedkami konvergencie skvelých myslí. Títo vplyvní lídri skúmali možnosti a nevyhnutné výzvy, ktoré čakajú oblasť projektového manažmentu v blízkej budúcnosti.

Pre tých, ktorí sa fóra nemohli zúčastniť, máme dobrú správu. Joop Schefferlie, Lysan Drabon a Americo Pinto láskavo súhlasili, že sa podelia o svoje pohľady na budúcnosť projektového manažmentu v exkluzívnom videorozhovore.

Táto spolupráca medzi IPMA, PMI a PMO Global Alliance slúži ako dôkaz odhodlania týchto organizácií spoločne napredovať v oblasti projektového manažmentu a podporovať ducha spolupráce pri predstavovaní si svojej budúcnosti. Vedomosti, postrehy a múdrosť týchto lídrov zdieľané v tomto rozhovore sľubujú, že osvetlia cestu vpred a ponúkajú cenné poznatky pre širšiu komunitu projektového manažmentu.

Pozrite si videorozhovor tu: