IPMA Global Project Profession Forum

Oslava úspechu IPMA Global Project Profession Forum v Seville v Španielsku

IPMA Global Project Profession Forum sa konalo v Seville v Španielsku 21. – 22. septembra 2023 a bolo to prvé podujatie svojho druhu, ktoré tento rok nahradilo známy svetový kongres IPMA.

Vo fóre bol formát upravený tak, aby vyhovoval potrebám účastníkov, čím bola poskytnutá platforma na vytváranie sietí a výmenu znalostí a skúseností.

Takmer 250 účastníkov z 50 krajín malo možnosť zúčastniť sa 9 panelov a 3 workshopov s 34 hlavnými prednášajúcimi počas 2-dňového programu Fóra. Okrem oficiálneho programu Fóra organizátori z IPMA ponúkali paralelne 34 interných stretnutí medzinárodných projektových tímov IPMA.

Spojenia sa nadväzujú v zasadacích miestnostiach, ale skutočný networking sa odohráva na spoločenských akciách. Súčasťou podujatia bola aj návšteva prístavu v Seville, jedinom vnútrozemskom námornom prístave v Španielsku a jedinom komerčnom riečnom prístave v krajine, a tiež prehliadka mesta so sprievodcom pre ocenených  finalistov v krásnom meste Sevilla.

Prvý deň sa konala uvítacia kokteilová párty v Seville a druhý deň zase úžasný galavečer IPMA Global Awards a záverečná večera fóra s koňmi a flamenco show. Počas slávnostného odovzdávania cien získalo uznanie 21 finalistov z 12 krajín v 8 rôznych kategóriách.

Veľká vďaka patrí partnerom podujatia – Planisware, Itecor a Van Haren Publishing, ako aj prednášajúcim a dobrovoľníkom, ktorí prispeli svojim časom a prostriedkami k tomu, aby sa toto podujatie mohlo uskutočniť.

Hostia fóra sa do podujatia naozaj aktívne zapájali a všade sa dala vnímať pozitívna energia.

Veríme, že každý z účastníkov našiel pre seba a spoločnosť, ktorú zastupoval hodnotné poznatky a tešíme sa, že sa stretneme na budúcich podujatiach IPMA.

Organizátori IPMA Global Project Profession Forum